Archiv pro Srpen, 2010

Láska a hranice ve výchově

JAK SKLOUBIT LÁSKU S DISCIPLÍNOU PŘI VÝCHOVĚ DĚTÍ?

Považujete tento přístup za důležitý?
Patříte k rodičům, kteří svůj vliv na děti považují za nejdůležitější vklad do jejich života?
Pak si tento seminář nenechte ujít.

Jsou oblasti, které si při výchově dětí neuvědomujeme a podceňujeme, o některých víme nebo tušíme, ale někdy nejsme schopni najít vhodné řešení. Chybí nápady a zkušenosti druhých. Přijďte si poslechnout a pobesedovat.

RODIČOVSKÝ STYL je název první přednášky. Představuje čtyři typické přístupy rodičů k výchově potomků. Poznáš v některém z nich svůj styl? Je důležité pochopit, jak každý z těchto přístupů může ovlivnit vaše dítě – buď mu pomůžeme vyrůst ve zralou osobnost nebo ji v dítěti budeme deformovat.

Datum přednášky: pondělí 6. září 2010

Čas přednášky: Více >

Den pro Chrudim

http://www.atlasceska.cz/images/foto_kalendar/nahled/n22560_namesti.jpgVe čtvrtek 19. srpna 2010 se v Chrudimi uskuteční akce Den pro Chrudim. Pod záštitou místostarosty města Chrudim Romana Málka ji pořádá křesťanská mládež Církve adventistů ve spolupráci s Klubem Pathfinder, humanitární organizací ADRA, Maranatha o.s. a dalšími.

Celý den bude okolo 300 mladých dobrovolníků pomáhat na různých místech v Chrudimi a okolí v rámci veřejně prospěšných aktivit, např. při úklidu veřejných prostranství, v přilehlých rekreačních lesích, v dětských domovech, nemocnici, apod. Od 15 hod. začne na Resslově náměstí program, Více >