JAK SKLOUBIT LÁSKU S DISCIPLÍNOU PŘI VÝCHOVĚ DĚTÍ?

Považujete tento přístup za důležitý?
Patříte k rodičům, kteří svůj vliv na děti považují za nejdůležitější vklad do jejich života?
Pak si tento seminář nenechte ujít.

Jsou oblasti, které si při výchově dětí neuvědomujeme a podceňujeme, o některých víme nebo tušíme, ale někdy nejsme schopni najít vhodné řešení. Chybí nápady a zkušenosti druhých. Přijďte si poslechnout a pobesedovat.

RODIČOVSKÝ STYL je název první přednášky. Představuje čtyři typické přístupy rodičů k výchově potomků. Poznáš v některém z nich svůj styl? Je důležité pochopit, jak každý z těchto přístupů může ovlivnit vaše dítě – buď mu pomůžeme vyrůst ve zralou osobnost nebo ji v dítěti budeme deformovat.

Datum přednášky: pondělí 6. září 2010

Čas přednášky:17.00 h nebo 19.00 h

Rodiče s dětmi mohou využít nabídku hlídání dětí během přednášky od 17.00 hodin. Tato nabídka se nevztahuje pro večerní přednášku od 19 hodin.

Místo konaní:
Konferenční centrum Hotelu Bohemia Chrudim
školicí místnost v 1. patře (vchod z levé boční strany hotelu)
Masarykovo náměstí 900, Chrudim

Cyklus “Jak skloubit lásku s disciplínou při výchově dětí” je název série prvních tří setkání, které se uskuteční v rámci nově připravovaných večerů “KRÁSNÝ VZTAHY”. Nápad připravit setkávání, kde se dá pobesedovat či něco vyslechnout povzbudivého z oblasti mezilidských vztahů, vznikl v rámci přípravy Dne pro Chrudim.

O dalších tématech se později dočtete na tomto webu. Podrobnější informace můžete obdržet dotazem na uvedených kontaktech.